Je Veinoplus Sport bezpečná technológia?

Veinoplus ® Sport je jedným z najbezpečnejších existujúcich stimulátorov. Spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy pre elektrostimuláciu (podľa amerických štandardov AAMI / ANSINS – 4 1986 / 2002). Telu dodáva len veľmi malé množstvo energie a jeho technológia umožňuje používať iba dve elektródy, zatiaľ čo väčšina stimulátorov používa štyri alebo viac.

Musí byť Veinoplus Sport súčasťou vašej regenerácie?

Dobrá regenerácia pozostáva z viacerých metód v závislosti od vynaloženého úsilia a časových možností: elektrostimulácia za pomoci Veinoplus® Sport ľahko zapadne do každého regeneračného programu, ktorý musí obsahovať aj hydratáciu, výživu, strečing, masáže, vodné procedúry, kompresiu, odpočinok atď.

Môžu Veinoplus Sport používať tehotné ženy a osoby s kovovými implantátmi?

Klinická štúdia uskutočnená vo Francúzsku ukázala, že technológia Veinoplus® nemá žiadny vplyv na matku a plod ani na ľudí s kovovými implantátmi.

Môže byť Veinoplus Sport používaný medzi jednotlivými výkonmi?

Účinok stimulácie pomocou Veinoplus® Sport je pozorovaný už od 3. minúty použitia prístroja.

Má kompresia ten istý regeneračný účinok ako použitie prístroja Veinoplus Sport po cvičení?

Kompresia po cvičení má veľmi obmedzený vplyv na zvýšenie žilového návratu a nie je známy systémový účinok na regeneráciu organizmu.

Používa sa Veinoplus Sport aj pri medzinárodných pretekoch?

Lekárska komisia francúzskeho Národného olympijského a športového výboru vybrala Veinoplus® Sport pre olympijské hry v Londýne v roku 2012 a boli ním vybavení všetci športovci francúzskeho olympijského tímu.

Kontaktujte nás